Патріарх Філарет зустрівся з відомим економістом Андрієм Ілларіоновим

13 травня 2021 року Святійший Патріарх Філарет у своїй резиденції зустрівся з відомим економістом, аналітиком, президентом Інституту економічного аналізу Андрієм Ілларіоновим.

Сторони обговорили нинішню зовнішньополітичну ситуацію, питання боротьби України з агресором, відстоювання національного та духовного суверенітету, відзначили важливість збереження в світі християнських цінностей.

«Нерозумна політика Путіна принесла, як українському народові, так і російському, багато біди. Ми православні, а тому мали б жити у мирі та злагоді, а не воювати один проти одного. Натомість Росія напала на Україну та сьомий рік триває війна», – відзначив Патріарх Філарет.

Пан Ілларіонов передав слова підтримки Україні у боротьбі з агресором. «Зараз правда не на стороні Кремля, а на стороні України. Важливо світові захищати Україну не тільки зброєю, але й словом, всіма засобами», – сказав Андрій Ілларіонов.

Андрій Іларіонов також привітав Святійшого Патріарха Філарета з прийдешнім 55-річчям архієрейського служіння на Київській кафедрі. «Ваша Святосте, я захоплений Вашим життєвим шляхом і тим, як Ви, попри всі перепони, багато років ведете і Церкву, і свій народ, не залишаєте ні в горі, ні в радості», – заявив Андрій Ілларіонов.

Патріарх у свою чергу вручив гостю на згадку про зустріч видання Київської Патріархії.

Нагадаємо, Андрій Ілларіонов у 2000-2005 роках був представником президента Росії у зв’язках із лідерами «великої сімки». Він колишній радник Президента Росії Володимира Путіна, який 2005 року подав у відставку у зв’язку з незгодою з політикою його держави, зокрема, й щодо газової війни Росії з Україною. Зараз Ілларіонов живе у Сполучених Штатах Америки та гостро критикує путінський режим.

Пресслужба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

"Бажаємо завжди перебувати у любові Христовій", - американська діаспора привітала свого Предстоятеля

13.05.2021
Вікаріат Української Православної Церкви Київського Патріархату в США та Канаді вітає Святійшого Патріарха Філарета з 55-літтям архієрейського служіння на Київській кафедрі. Поділитися дописом: