Патріарх Філарет зустрівся з відомим громадським діячем Олесем Донієм

13 серпня 2020 р. Святійший Патріарх Філарет у своїй резиденції зустрівся з відомим громадським і політичним діячем, лідером Революції на граніті (‎2-17 жовтня 1990 р.), Народним депутатом України 6-го та 7-го скликань, головою Мистецького об’єднання «Остання Барикада» Олесем Донієм.

Під час зустрічі сторони обговорили питання становлення української держави, формування ідентичності та національної ідеї.

Олесь Доній подарував Святійшому Патріарху Філарету книгу «Трансформація української національної ідеї» (Київ, Наш формат, 2019 р.), де є автором і упорядником. «Ваше Святосте, хочу подякувати, що Ви опікуєтеся не лише державою, але й душами всіх українців, багато років стоїте на захисті українства, достукуєтеся до їх сердець», – сказав Олесь Доній.

«Головна проблема України, то відсутність єдності. Через це ми не раз в історії втрачали свою державність. Те, що українці різні, то добре, але в будівництві власної держави ми повинні бути всі єдиними. Святі різні, але в любові до Бога єдині. Так й усі українські партії, хоч і мають різне бачення розвитку держави, але в захисті України мають бути єдиними», – наголосив Святійший Патріарх Філарет.

Також Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет привітав Олеся Донія з днем народження та, за багаторічну патріотичну діяльність, нагородив орденом святого рівноапостольного князя Володимира ІІІ ступеня.

Прес-служба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Всенічне бдіння з чином винесення чесних древ Животворчого Хреста Господнього

13.08.2020
14 серпня 2020 року Православна Церква відзначає свято Винесення чесних древ Животворчого Хреста Господнього та пам’ять старозавітних мучеників Маккавеїв (166 р. до Р. Х.). 13 серпня, напередодні свята, Святійший Патріарх Філарет у Володимирському кафедральному соборі очолив урочисте Всенічне бдіння з чином винесення чесних древ Животворчого Хреста Господнього. Поділитися дописом: