Патріарх Філарет зустрівся з військовим і державним діячем Василем Грицаком

15 грудня 2021 р. Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у своїй резиденції прийняв українського військового та державного діяча, генерала армії України, голову Служби безпеки України (2015-2019 рр.), голову Наглядової Ради ГО “Український центр аналітики та безпеки” Василя Грицака.

Василь Грицак привітав Патріарха Філарета з його минулим тезоіменитством – днем вшанування праведного Філарета Милостивого та побажав сил, довгих  років життя. «Ви є людиною великої сили духу, справжнім моральним авторитетом для українського народу, надихаєте нас вірою в Бога та в майбутнє України. Ваша роль в новітній церковній історії непересічна», – сказав Василь Сергійович. Він відзначив величезну подвижницьку діяльність Патріарха, яку він веде для утвердження помісної Української Православної Церкви та обороні її незалежності.

Під час розмови сторони також обговорили проблеми релігійного розвитку нашої країни, потребу консолідації всього українського суспільства перед загрозою російської військової агресії.

«Ви багато зробили для обороноздатності нашої держави у найскладніший для неї час – початку російсько-української війни. Дякую Вам за те, що захищаєте незалежність та соборність України. Церква це дуже цінує», – звернувся Предстоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату до генерала Василя Грицака.

На зустрічі були присутні кандидат історичних наук Володимир Омельчук та заслужений журналіст України Юрій Дорошенко.  Під кінець розмови Патріарх Філарет подарував гостям видання Київської патріархії.

Пресслужба Київської патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарх Філарет відзначив церковною нагородою відомого журналіста Михайла Ткача

16.12.2021
16 грудня 2021 р. Предстоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату Святійший Патріарх Філарет у своїй резиденції зустрівся з відомим журналістом, керівником відділу журналістських розслідувань видання «Українська правда»  Михайлом Ткачем. Поділитися дописом: