Патріарх Філарет зустрівся з журналістом і науковцем Юрієм Бондарем

28 вересня 2021 року Патріарх Філарет у своїй резиденції прийняв завідувача кафедри соціальних комунікацій Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидата політичних наук, заслуженого працівника культури України Юрія Бондаря.

Під час розмови Юрій Бондар пригадав численні зустрічі з Предстоятелем Української Православної Церкви Київського Патріархату в редакції газети «Молодь України», де він працював заступником головного редактора. «Кожен Ваш приїзд до нашої редакції в 90-х роках був справжнім святом. Були гарячі телефонні лінії з Вами, які викликали жвавий інтерес читачів. Ваше слово надихало нас, журналістів, на працю, давало духовні орієнтири. Ми регулярно висвітлювали церковне життя та процес утвердження Київського Патріархату. Журналісти завжди цікавилися Вашою позицією та вдячні за принциповість», – сказав Юрій Бондар.

Він вручив Патріарху Київському і всієї Руси-України Філарету книгу «Журналісти і незалежність. Спогади. Свідчення. Документи», де є автором-укладачем. У виданні йдеться про українську журналістику і журналістів кінця 1980-х – середині 1990-х років, їхню позицію і роль у здобутті Україною Незалежності, уміщено спогади учасників подій і документи доби. Є в книзі згадки і про непересічну роль Патріарха Філарета в утвердженні духовної незалежності нашого народу.

«Журналісти – це проповідники. Їх покликання – нести людям правду. Я завжди високо цінував і ціную Вашу професію та її представників. Церква дякує кожному за слово правди», – у свою чергу сказав Святійший Патріарх Філарет.

Під кінець зустрічі Патріарх Філарет вручив Юрію Бондарю видання Київської Патріархії.

Пресслужба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Верховний Суд відкрив касаційне провадження щодо рейдерства відносно парафії УПЦ КП у Клавдієво-Тарасове

28.09.2021
Громада парафії святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії Української Православної Церкви Київського Патріархату смт Клавдієво-Тарасове на Київщині дякує всім за молитви. Поділитися дописом: