Патріарх Філарет звершив молебень за Україну

24 лютого 2022 року, коли Росія оголосила нашій Батьківщині війну та почався широкомасштабний наступ, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив молебень за Україну у Володимирському кафедральному соборі м. Києва.

За молебнем підносились сугубі молитви за українське військо – наших захисників, владу і весь український народ. Патріарх разом з духовенством і вірянами просили у Господа Бога звільнити Україну від нашестя російських чужинців, зупинити агресора, дарувати українському народові єдність та мир.

Перед молебнем Святійший Патріарх звернувся до присутніх у храмі з архіпастирським словом.

Предстоятель закликав українців встати на захист своєї рідної землі, не піддаватися паніці, дотримуватися розпоряджень української влади, надавати всіляку підтримку Збройним Силам України.

Боже Великий, Єдиний, нам Україну храни.

Пресслужба Київської Патріархії

 

 

Поділитися дописом:

Наступна

Молитви за Україну та її військо

25.02.2022
Дорогі браття і сестри! Нагадуємо, що Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет благословив у всіх храмах Української Православної Церкви Київського Патріархату за богослужінням та всім вірянам, під час особистої домашньої молитви,  підносити свої сугубі молити за Україну, за наших воїнів-захисників, щоб Господь визволив Україну від нашестя чужинців та благословив […]