Патріарх Філарет звершив подячний молебень із нагоди 29-ої річниці Незалежності України

24 серпня 2020 року, у день відзначення 29-ої річниці з Дня проголошення Незалежності України, Святійший Патріарх Філарет звершив у Володимирському кафедральному соборі подячний молебень за всі Божі благодіяння до українського народу.

Його Святості співслужили архієпископ Андрій і духовенство храму.

Після закінчення молебня Святійший Патріарх привітав усіх з Днем Незалежності:

“Дорогі браття і сестри! Вітаю всіх вас з Днем Незалежності України. 29 років Україна має свою Незалежну Державу. Але до цього часу століттями український народ боровся за Незалежність від інших країн, які тримали нас у неволі, через що український народ терпів великі страждання. І через ці страждання Господь дав нам Державу і свободу.

Але зараз Господь послав нам випробовування у вигляді агресії Росії, яка захопила Крим, воює на Донбасі та хоче захопити всю Україну. Але народ наш хоче мати свою Незалежну Державу. І доказом цього є те, що кращі сини і дочки українського народу віддають своє життя на Донбасі і боронять свою землю. І це показує, що наш народ буде мати свою Державу. І ми повинні молитися і дякувати нашим воїнам, які вже загинули, і тим, які в наш час захищають нашу країну.

Будемо ж дякувати Богу, який виявив Свою милість над нами, давши свободу і Незалежну Українську Державу.

Нехай Господь благословляє наш багатостраждальний народ і дарує всім нам благополуччя та многії літа” – сказав Патріарх Філарет.

Закінчилося богослужіння традиційним многоліттям.

Прес-служба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарх Філарет привітав керівництво Української Держави з Днем Незалежності України

24.08.2020
Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України привітав вище керівництво України з головним державним святом – Днем Незалежності України. Відповідно до цього були надіслані привітальні адреси. Поділитися дописом: