Патріарх Філарет звершив ранню з чином поховання Плащаниці Спасителя

14 квітня 2023 року ввечері, напередодні Великої суботи, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, у співслужінні духовенства кафедрального храму, звершив ранню з чином поховання Плащаниці Господа і Спасителя нашого Ісуса Христа у Володимирському соборі.

Особливістю цієї ранньої є читання за нею почергово віршів 17-ої кафизми і тропарів, що оспівують велич звершеної Богом заради нашого спасіння жертви. Усе читання і спів розділені на три статті.

Під час співу великого славослів’я Плащаниця була взята духовенством з середини храму та з нею був звершений хресний хід навколо собору. Після цього перед Плащаницею були прочитані пророцтва про воскресіння та апостол про викупительну жертву принесену Господом нашим Ісусом Христом, а далі Патріарх Філарет прочитав зачало Євангеліє від Матфея про запечатання гробу Господнього.

Пресслужба Київської патріархії

 

Поділитися дописом:

Наступна

Пасхальне привітання Святійшого Патріарха Філарета (ВІДЕО)

15.04.2023
Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет привітав парафіян і весь український народ з великим святом Пасхи – Світлого Христового Воскресіння! Поділитися дописом: