Патріарха Філарета відзначено медаллю “30 років Незалежності України”

26 серпня 2021 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет зустрівся з журналісткою, головою громадської організації “Всеукраїнська асоціація медійників” Ларисою Побережник.

Лариса Побережник була автором і редактором програми “ВІЧНЕ”, яка виходила на Суспільному телебаченні (UA:Перший) у 2015-2017 роках, де релігійні лідери України проводили духовні бесіди на різноманітні теми про вічні загальнолюдські цінності. Неодноразово спікерами програми були Святійший Патріарх Філарет та інші архіпастирі Київського Патріархату.

Під час зустрічі сторони обговорили питання, що становлять спільний інтерес.

З нагоди 30-річчя Незалежності України, за заслуги у розвитку духовності та внесок у розбудові Української Помісної Православної Церкви, Святійшого Патріарха Філарета було відзначено знаком народної пошани – ювілейною медаллю “30 років Незалежності України”.

Предстоятель Київського Патріархату подякував за високу нагороду та побажав пані Ларисі, а в її особі всім працівникам медіа, Божого благословення в їхній важливій та відповідальній праці на благо українського народу.

Пресслужба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Слово Патріарха Філарета на свято Успiння Пресвятої Богородицi

27.08.2021
В iм’я Отця, i Сина, i Святого Духа! Дорогi браття i сестри! Сьогоднi ми святкуємо Успiння Пресвятої Богородицi. Чому ми не говоримо, що вiдзначаємо день смертi Богородицi? Коли людина помирала, нашi предки не говорили, що помер той-то i той-то, а казали “успє”, тобто заснув. Смерть християнина вони називали ще “преставленням”, […]