Патріарша молитва за Україну біля мощей святої великомучениці Варвари

15 березня 2022 року, як і щовівторка, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив акафіст святій великомучениці Варварі перед її нетлінними і чудотворними мощами у Володимирському кафедральному соборі м. Києва.

За богослужінням підносились особливі сугубі молитви за Україну: Президента, владу, наших воїнів-захисників, побожний український народ.

Святу великомученицю Варвару в Церкві також шанують, як заступницю від несподіваної і наглої (без покаяння) смерті. В різні тяжкі часи кияни збирались до мощей святої великомучениці, молилися до неї і отримували захист та допомогу по своїх молитвах. Так і сьогодні, з глибокою вірою і смиренням, Святійший Патріарх Філарет разом з духовенством і парафіянами Володимирського собору підносили свої сердечні молитви, щоб Господь Бог звільнив Україну від нашестя російських чужинців, захищав, оберігав та зміцнював дух наших героїв-захисників, а також подав українському народові благословенний справедливий мир і перемогу.

Свята великомучениця Варвара моли Бога за весь наш багатостраждальний народ і захисти нас від усякого зла!

Пресслужба Київської патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарша молитва за Україну біля мощей священномученика Макарія

17.03.2022
17 березня 2022 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив читання акафісту священномученику Макарію, митрополиту Київському перед його нетлінними мощами у Володимирському кафедральному соборі м. Києва. Поділитися дописом: