Патріарша традиція – ознака державної незалежності, – інтерв’ю Патріарха Філарета в день 1034-ліття Хрещення Руси-України

Пропонуємо Вашій увазі, дорогі браття і сестри, інтерв’ю Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета журналісту та громадсько-політичному діячу Ігорю Мосійчуку, яке відбулося в день святкування 1034-ліття Хрещення Київської Руси-України та Дня Державності.

28 липня 2022 року Православна Церква святкує пам’ять святого рівноапостольного великого князя Володимира та 1034-ліття Хрещення Київської Руси-України. Також з цього року Українська Держава відзначає День Державності.

В інтерв’ю Патріарх Філарет розповів про історію прийняття рівноапостольним князем Володимиром християнства і як наслідок Хрещення всієї Київської Русі. Яке значення мало Хрещення у дніпровських водах руського народу для тогочасної держави? Патріарх дав відповідь щодо реакції предстоятелів УПЦ МП і ПЦУ на заклик до єднання в єдину Українську Православну Церкву та значення об’єднання всіх Православних Церков в одну Помісну Православну Церкву. Також йшла мова про відсутність спілкування з митрополитом Епіфанієм

Відповіді на ці та інші запитання можна отримати переглянувши інтерв’ю.

Пресслужба Київської патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

У Володимирському кафедральному соборі провели в останню путь загиблого захисника України Андрія Бевзюка

29.07.2022
29 липня 2022 року, з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, у Володимирському кафедральному соборі м. Києва попрощалися з українським воїном Андрієм Бевзюком, військовослужбовцем 72-ої окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців. Захисник України загинув у бою з російськими окупантами на Донеччині, захищаючи незалежність та цілісність України. Поділитися дописом: