Патріарше богослужіння у день пам’яті святителя Миколая

19 грудня Православна Церква вшановує пам’ять святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських, Чудотворця.

З нагоди свята напередодні, ввечері Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив звершив Всенічне бдіння у Свято-Володимирському соборі

Його Святості співслужили єпископ Переяславський і Білоцерківський Андрій, настоятель Володимирського собору протоієрей Борис Табачек, настоятель Свято-Троїцького собору м. Луганськ протоієрей Анатолій Назаренко та духовенство кафедрального собору.

На літії за вечірнею були благословенні хліб, вино, пшениця та єлей, які згодом на утреній були роздані віруючим у храмі.

19 грудня, у самий день свята, Предстоятель Київського Патріархату відслужив урочисту Божественну літургію святителя Іоана Золотоустого.

За богослужінням із словом проповіді до вірян звернувся клірик собору протоієрей Олександр Шмуригін.

Богослужіння завершилось молебнем до святителя Миколая. Патріарх Філарет привітав вірян зі святом та закликав на них Боже благословення.

Прес-служба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарх Філарет: Я борюсь не за владу, а за незалежну Українську Церкву

19.12.2019
Патріарх Філарет почав нову боротьбу за Київський патріархат. Томос, за його словами, сприяє не розбудові української незалежної церкви, а нарощуванню її зовнішньої залежності. У цьому інтерв’ю 90-річний предстоятель відповідає критикам, які вважають його недієздатним через поважний вік. То що сталося у стосунках між Філаретом та предстоятелем ПЦУ Епіфанієм? Зустріч із […]