Патріарше богослужіння у неділю про митаря і фарисея

5 лютого 2023 року у неділю про митаря і фарисея Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Божественну літургію у Володимирському кафедральному соборі міста Києва.

Напередодні, у суботу ввечері, Патріарх Філарет відслужив у соборі всенічне бдіння. Його Святості співслужили, архієпископ Переяславський і Білоцерківський Андрій, архієпископ Фалештський і Східно-Молдовський Філарет, єпископ Ришканський Авів та клірики Володимирського собору.

За Божественною літургією протоієрей Олександр Шмуригін звернувся до парафіян зі словом проповіді на тему Євангельского читання про митаря і фарисея (Лк., 89 зач. XVIII, 10-14).

Після Божественної літургії був звершений молебень до Пресвятої Богородиці перед Її чудотворною іконою «Несподівана Радість», під час якого, Патріарх Філарет виголосив молитву за Україну, щоб Всемилостивий Господь визволив нас від нашестя чужинців і дарував українському народу перемогу над ворогом, мир і Своє благословення.

Цього ж дня ввечері у Володимирському соборі Патріарх Філарет читатиме акафіст Покрову Божої Матері.

Пресслужба Київської патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарх Філарет зустрівся з представниками просвітницької та благодійної організацій

8.02.2023
8 лютого 2023 року Патріарх Київській і всієї Руси-України Філарет у своїй резиденції зустрівся з представниками просвітницької та благодійної організацій. Поділитися дописом: