Патріарше богослужіння у день пам’яті рівноапостольної княгині Ольги

24 липня 2021 року Православна Церква відзначає пам’ять святої рівноапостольної Ольги, великої княгині Київської, у святому хрещенні Єлени (969).

Цього дня Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, в день свята, звершив Божественну літургію у приділі рівноапостольної великої княгині Ольги, який знаходиться на другому поверсі  Володимирського кафедрального собору.

Його Святості співслужили настоятель храму протоієрей Борис Табачек та духовенство собору.

На запричасному проповідь про життєвий шлях, віру і подвиги рівноапостольної княгині Ольги виголосив клірик собору протоієрей Іоан Київський.

Богослужіння завершилося святковим молебнем до блаженної княгині Ольги. Вітаючи парафіян храму з днем пам’яті рівноапостольної Ольги, Святійший Патріарх Філарет звернув увагу на ідеал мудрості, якою керувалася блаженна Ольга та побажав, щоб і нам Господь посилав таку ж мудрість, щоб бути вірними і добрими християнами та провадити доброчесне благочестиве життя.

Пресслужба Київської патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарше богослужіння в п’яту неділю після П’ятидесятниці

25.07.2021
25 липня 2021 року, у неділю 5-ту після П’ятидесятниці, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Божественну літургію у Володимирському кафедральному патріаршому соборі м. Києва. Поділитися дописом: