Патріарше богослужіння у день пам’яті рівноапостольної княгині Ольги

24 липня Православна Церква відзначає пам’ять святої рівноапостольної Ольги, великої княгині Київської, у святому хрещенні Єлени (969).

Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, в день свята, звершив Божественну літургію у приділі рівноапостольної великої княгині Ольги, який знаходиться на другому поверсі  Володимирського кафедрального собору.

Його Святості співслужили: архієпископ Переяславський і Білоцерківський Андрій, єпископ Сумський і Охтирський Никодим,  настоятель Володимирського собору протоієрей Борис Табачек, протоієрей Іван Київський, протоієрей Сергій Струк та протоієрей Богдан Вайда.

На запричасному проповідь про життєвий шлях, віру і подвиги рівноапостольної княгині Ольги виголосив настоятель собору протоієрей Борис Табачек.

Богослужіння завершилося святковим молебнем до блаженної княгині Ольги. Вітаючи парафіян храму з днем пам’яті рівноапостольної Ольги, Святійший Патріарх Філарет звернув увагу на ідеал мудрості, якою керувалася блаженна Ольга та побажав, щоб і нам Господь посилав таку ж мудрість, щоб бути вірними та добрими християнами.

Прес-служба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Якщо в серці своєму не маєш любові – в Царстві Небесному не можеш бути. Тому що Царство Небесне – Царство любові. – Патріарх Філарет

26.07.2020
26 липня 2020 року, у неділю 7-му після П’ятидесятниці, пам’ять святих отців шістьох Вселенських Соборів, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Божественну літургію у Володимирському патріаршому соборі. Поділитися дописом: