Патріарше богослужіння у день свята Вознесіння Господнього

В день свята Вознесіння Господнього, 2 червня 2022 року, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Божественну літургію у Володимирському кафедральному соборі.

Напередодні, 1 червня, Святійший Патріарх Філарет відслужив у кафедральному соборі Всенічне бдіння.

Його Святості співслужили настоятель собору протоієрей Борис Табачек та духовенство храму.

На запричасному із словом проповіді до вірян звернувся протоієрей Михаїл Трускавецький.

Богослужіння завершилося святковим молебнем, після закінчення якого Патріарх Філарет привітав вірян зі святом Вознесіння Господнього.

«Дорогі браття і сестри, поздоровляю вас із великим святом Вознесінням Господа нашого Ісуса Христа на небо. Господь, перед тим як Вознестись на небо, сказав: «Я з вами до кінця віку». Це значить, що хоч і Вознісся на небеса, але Він перебуває на землі з нами. І тому ми звертаємось до нього у всяких радісних, а частіше у скорботах, щоб Господь допомагав нам. І допомагає Він нам, чи не допомагає? Якби не допомагав, то не зверталися. Бо той, хто не допомагає, до того не звертаються за допомогою. А якщо ми звертаємося за допомогою до Господа Ісуса Христа то Він допомагає. Тому ми і зараз, коли Україна знаходиться в тяжких обставинах звертаємося до Нього, щоб Він допоміг нам визволитися від усяких бід і напастей, щоб Він направив Україну на вірний шлях, щоб ми користувалися свободою, благополуччям, а головне, щоб Господь привів всіх нас до вічного блаженного життя. Бо земне життя, яким б воно не було добрим, воно закінчується, а вічне життя не припиняється ніколи. Тому ми просимо Господа нашого Ісуса Христа, щоб Він нам, насамперед, дарував вічне блаженне життя» – сказав Патріарх Філарет.

Пресслужба Київської Патріархії

 

Поділитися дописом:

Наступна

Звернення Патріарха Філарета щодо ситуації, яка склалася в українському Православ’ї (UA/ENG)

3.06.2022
Звернення Патріарха Філарета щодо ситуації, яка склалася в українському Православ’ї Поділитися дописом: