Патріарше богослужіння у другу неділю Великого посту

20 березня 2022 року, у 2-гу неділю Великого посту, коли Церква вшановує пам’ять святителя Григорія Палами, архієпископа Фесалонікійського та Собор усіх преподобних отців Києво-Печерських, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Божественну літургію святителя Василія Великого у Володимирському кафедральному соборі м. Києва.

Напередодні неділі, 19 березня ввечері, Святійший Патріарх Філарет відслужив у соборі всенічне бдіння. Його Святості співслужили соборне духовенство.

На запричасному проповідь виголосив настоятель храму протоієрей Борис Табачек.

За богослужінням підносились сугубі молитви за Богом бережену державу нашу Україну, щоб Всемилостивий Господь визволив нас від нашестя чужинців, зміцнив і захистив наших воїнів і подав українському народові довгоочікуваний справедливий мир і перемогу!

Богослужіння завершилось молебнем до святителя Григорія Палами та преподобних отців Києво-Печерських, під час якого Патріарх Філарет виголосив молитву від нашестя чужинців.

Пресслужба Київської патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Передано допомогу для військових та біженців

22.03.2022
З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета регулярно стараннями духовенства і вірян надається гуманітарна допомога для наших воїнів-захисників, біженців та всіх потребуючих. Поділитися дописом: