Патріарше богослужіння у неділю 18-ту після П’ятидесятниці

11 жовтня 2020 року, у неділю 18-ту після П’ятидесятниці та день пам’яті Собору преподобних отців Києво-Печерських, що в Ближніх печерах (прп. Антонія) спочивають, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Божественну літургію у Володимирському кафедральному патріаршому соборі.

Напередодні ввечері, Святійший Патріарх Філарет звершив всенічне бдіння у Свято-Володимирському соборі.

Його Святості співслужили архієпископ Андрій та духовенство собору.

Після прочитання Євангелія архієпископ Андрій виголосив проповідь.

На запричасному проповідь на тему євангельського зачала виголосив протоієрей Олександр Шмуригін.

Богослужіння завершилось молебнем перед чудотворним образом Пресвятої Богородиці “Несподівана Радість”, під час якого підносились особливі молитви до Господа Бога, щоб Він простив нам наші гріхи, помилував і визволив людство від пандемії коронавірусу.

Також цього дня, за вечірнім богослужінням, Cвятійший Патріарх Філарет читав у Свято-Володимирському соборі акафіст Покрову Божої Матері.

Прес-служба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Втручання Вселенського Патріарха в справи ПЦУ: два господаря в одній хаті?

13.10.2020
Днями стало відомо, що Синод Вселенського Патріархату підвищив до рівня єпископа свого екзарха в Україні архімандрита Михаїла Аніщенка. За пропозицією Фанару новообраний ієрарх повинен стати єпископом Команським. Про це на своїй Facebook-сторінці повідомляє пресслужба Вселенського Патріархату. Поділитися дописом: