Патріарше богослужіння у неділю 21-шу після П’ятидесятниці

1 листопада 2020 року, в Неділю 21-шу після П’ятидесятниці, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет очолив Божественну літургію у Свято-Володимирському кафедральному патріаршому соборі.

Напередодні, у суботу ввечері, Патріарх Філарет, звершив всенічне бдіння.

Його Святості співслужили архієпископ Андрій, настоятель собору протоієрей Борис Табачек та духовенство храму. За богослужінням архієпископ Андрій виголосив проповідь на тему євангельського читання.

Завершилося богослужіння молебнем до Пресвятої Богородиці перед Її чудотворним образом «Несподівана Радість», під час якого підносилися молитви до Бога, щоб Всемилостивий Господь визволив Батьківщину від нашестя чужинців та дарував українському народові мир та єдність.

1 листопада 2020 року свій 76-й День народження відзначає староста Володимирського патріаршого кафедрального собору Михаїл Данилович Колядко.

Наприкінці літургії, Святійший Патріарх Філарет привітав Михаїла Даниловича із Днем народження та побажав йому здоров’я, душевного миру і благодатної допомоги Божої у подальших ревних трудах, які Михаїл Данилович звершує на благо Володимирського собору. Також Святійший Владика вручив Михаїлу Даниловичу пам’ятний подарунок та просфору.

Прес-служба Київської патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

У Володимирському соборі помолились за упокій душі заслуженого артиста України Анатолія Капунова

4.11.2020
3 листопада 2020 року, з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, у Володимирському патріаршому кафедральному соборі відбулася панахида за упокій душі заслуженого артиста України Анатолія Капунова. Поділитися дописом: