Патріарше богослужіння у неділю 25-ту після П’ятидесятниці

29 листопада 2020 року, в неділю 25-ту після П’ятидесятниці та в день пам’яті апостола і євангеліста Матфея, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет очолив Божественну літургію у Свято-Володимирському патріаршому кафедральному соборі.

Напередодні, у суботу ввечері, Патріарх Філарет звершив у соборі Всенічне бдіння.

Його Святості співслужили архієпископ Переяславський і Білоцерківський Андрій, настоятель собору протоієрей Борис Табачек та духовенство храму.

За Божественною літургією архієпископ Андрій виголосив проповідь на тему євангельського зачала про відповідь Ісуса Христа законнику про те, хто є наш ближній (Лк. 53 зач., 10, 25-37).

Богослужіння завершилося молебнем до Пресвятої Богородиці і Приснодіви Марії перед Її чудотворним образом «Несподівана Радість», під час якого, Патріарх Філарет, прочитав молитву за визволення України і всього світу від епідемії коронавірусу.

Пресслужба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Заява з приводу висловлювань голови Держслужби з етнополітики та свободи совісті Олени Богдан

30.11.2020
У Київській Патріархії ознайомилися з інтерв’ю голови Державної служби України з етнополітики та свободи совісті Олени Богдан агентству “Інтерфакс-Україна”. Раніше наша Церква сподівалася, що з приходом нового очільника державного органу у справах релігій, нарешті запанує рівне ставлення до всіх конфесій, як того і вимагає Конституція України та закони. Поділитися дописом: