Патріарше богослужіння у неділю 31-шу після П’ятидесятниці, перед Богоявленням

15 січня 2023 року, в неділю 31-шу після П’ятидесятниці, перед Богоявленням, та день пам’яті преподобного Серафима Саровського, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет очолив Божественну літургію у Володимирському патріаршому кафедральному соборі.

Напередодні, у суботу ввечері, Патріарх Філарет звершив у соборі всенічне бдіння. Його Святості співслужило духовенство кафедрального собору.

За Божественною літургією настоятель храму протоієрей Борис Табачек виголосив проповідь на тему євангельського читання неділі перед Богоявленням.

Богослужіння завершилося молебнем до Пресвятої Богородиці перед Її чудотворним образом «Несподівана радість», під час якого Патріарх Філарет виголосив молитву про визволення України від нашестя чужинців, щоб Господь почув наші благання і подав Україні перемогу та мир.

Пресслужба Київської патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

АНОНС. Патріарх Філарет очолить богослужіння з нагоди свята Хрещення Господнього, Богоявлення

17.01.2023
З нагоди великого свята Хрещення Господнього, Богоявлення, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет очолить урочисті богослужіння за наступним розкладом: 18 січня 2023 р., середа – Навечір’я Богоявлення (Хрещенський святвечір). Володимирський патріарший кафедральний собор 7.00 – Царські часи. 9.00 – Вечірня з літургією святителя Василія Великого. Після літургії (близько 10:30) буде звершено чин великого освячення […]