Патріарше богослужіння у неділю 6-ту після Пасхи, про сліпого

21 травня 2023 року, у неділю 6-ту після Пасхи, про сліпого та день пам’яті апостола і євангелиста Іоана Богослова, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Божественну літургію у Володимирському кафедральному патріаршому соборі міста Києва у співслужінні духовенства патріаршого храму.

Напередодні ввечері, 20 травня, Патріарх відслужив у соборі всенічне бдіння.

За богослужінням підносились посилені молитви за Україну, щоб Господь Бог визволив нас від нашестя чужинців, зміцнив і захистив наших воїнів і подав українському народові справедливий мир і перемогу.

Після запричасного стиха проповідь на тему євангельського читання про сліпого та життя і труди апостола любові – Іоана Богослова виголосив клірик собору протоієрей Олександр Шмуригін.

Богослужіння завершилося співом молебня, під час якого Патріарх Філарет виголосив молитву про визволення України від нашестя чужинців, щоб Господь почув наші благання і подав Україні перемогу та мир.

Пресслужба Київської патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Вшанування пам’яті святителя і чудотворця Миколая, архієпископа Мир Лікійських

22.05.2023
22 травня 2023 року Православна Церква згадує перенесення мощей святителя і чудотворця Миколая з Мир Лікійських у місто Бар. З нагоди вшанування пам’яті великого угодника Божого святителя Миколая, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив уставні богослужіння у Володимирському кафедральному соборі. Поділитися дописом: