У неділю прощену Святійший Патріарх Філарет звершив Божественну літургію у Володимирському соборі

6 березня 2022 року, у неділю прощену – згадування Адамового вигнання з раю,  Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Божественну літургію у Володимирському кафедральному патріаршому соборі м. Києва.

Напередодні ввечері Святійший Владика звершив всенічне бдіння. Його святості співслужило духовенство собору. За літургією підносились сугубі молитви за Богом бережену державу нашу Україну, щоб Всемилостивий Господь визволив нас від нашестя чужинців, зміцнив і захистив наших воїнів і подав українському народові довгоочікуваний справедливий мир і перемогу!

Богослужіння завершилось молебнем, під час якого Патріарх виголосив молитву про визволення України від нашестя чужинців.

Святійший Патріарх Філарет закликав Боже благословення на українську владу, наших воїнів та весь побожний український народ у цей важкий час ворожого нападу російського агресора.

Пресслужба Київської патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Святійший Патріарх Філарет звершив Вечірню з чином прощення

6.03.2022
6 березня 2022 року ввечері, перед початком Великого посту, Святійший Патріарх Філарет звершив Вечірню з чином прощення у Володимирському кафедральному соборі. Поділитися дописом: