Патріарше богослужіння у третю неділю після П’ятидесятниці

11 липня 2021 року, у третю неділю після П’ятидесятниці, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Божественну літургію у Володимирському кафедральному соборі.

Напередодні, у суботу ввечері, Святійший Патріарх Філарет в соборі очолив Всенічне бдіння.

Його Святості співслужили архієпископ Переяславський і Білоцерківський Андрій, настоятель собору протоієрей Борис Табачек, протоієрей Іоан Київський та протоієрей Михаїл Трускавецький.

Під час літургії, після прочитання Євангелія, владика Андрій виголосив проповідь на тему євангельського зачала про необхідність турбуватися передусім про Царство Небесне, а не про тимчасові речі. На запричасному із словом настанов до вірян звернувся протоієрей Іоан Київський.

Богослужіння завершилося молебнем перед іконою Божої Матері «Несподівана Радість» під час якого Патріарх прочитав молитву за визволення України і всього світі від епідемії коронавірусу.

Пресслужба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

12 липня – святих первоверховних апостолів Петра і Павла

12.07.2021
Святих апостолів Петра і Павла Православна Церква називає Первоверховними. Цим почесним найменуванням вони відзначені, бо особливо потрудилися в поширенні Христового вчення серед язичницьких народів і показали найвищі зразки відданості і любові до Божественного Учителя і Його справи на землі. Поділитися дописом: