Патріарше богослужіння в день свята Різдва Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана

7 липня 2022 року, коли Православна Церква урочисто святкує Різдво Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана, а також преподобних Іова та Феодосія Манявських, Святійший Патріарх Філарет звершив Божественну літургію у Володимирському кафедральному соборі м. Києва.

За Божественною літургією Його Святості співслужило духовенство собору.

На запричасному із проповіддю до парафіян звернувся клірик собору протоієрей Іоан Київський.

Наприкінці богослужіння Патріарх Філарет очолив молебень, під час якої були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців та молитва до святого Іоана Предтечі.

Після відпусту Святійший Патріарх Філарет привітав багатолітнього клірика Володимирського собору протоієрея Іоана Київського з Днем тезоіменитства, побажавши йому, ще багато років у доброму здоров’ї служити Богові і людям.

Пресслужба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Вікаріат УПЦ КП в США та Канаді запрошує до безкоштовного навчання дітей українських біженців

7.07.2022
Із благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета проведено координаційну зустріч представників та депутата Міської ради міста Філадельфії Девіда Оха, єпископа Філадельфійського Луки (Згоби) з керівництвом Бордингової Школи міста Філадельфії “String Theory Schools” (1600 Vine St. Philadelphia PA, 19102). Школа відома тим, що її викладачі працюють за унікальними методиками […]