Передано допомогу для військових та біженців

З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета регулярно стараннями духовенства і вірян надається гуманітарна допомога для наших воїнів-захисників, біженців та всіх потребуючих.

Днями клірик Володимирського кафедрального собору м. Києва протоієрей Олександр Шмуригін відвідав військовослужбовців 72 окремої механізованої бригади ЗСУ, яка обороняє нашу столицю від нашестя російських загарбників. Священник поспілкувався і помолився з оборонцями та закликав Боже благословення на наших воїнів, які звершують почесний подвиг – захисту народу і Батьківщини! Отець Олександр передав воїнам планшети, які будуть їм допомагати в успішному виконанні бойових завдань. Також передав спальники, турнікет та необхідні продукти харчування.

Також, стараннями вірних Вікаріату УПЦ Київського Патріархату в США і Канаді було зібрано чергову партію гуманітарної допомоги для підтримки внутрішньо переміщених осіб та біженців, які постраждали внаслідок розв’язаної Росією кривавої війни проти України. Серед речей, котрі потрапили до коробок з допомогою нашим братам і сестрам, найнеобхідніше: утеплений одяг, який допоможе усім нужденним зігрітися, непромокаюча білизна, шкарпетки, рукавиці, покривала, засоби гігієни, тощо.

Щодня в українських містах, де є парафії Київського Патріархату, духовенство і парафіяни надають гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування потребуючим.

Нехай Господь Бог захищає і оберігає від усякого зла наших воїнів та допомагає їм звільнити Україну від нашестя чужинців! Молімось за здоров’я і спасіння всіх, хто страждає в оточених містах і перебуває в полоні, щоб Господь Бог звільнив Україну від нашестя російських окупантів і дарував нам справедливий мир!

Пресслужба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

22 березня пам’ять святих 40 мучеників, що в Севастійському озері мучилися

22.03.2022
Щороку, 22 березня, Свята Православна Церква вшановує пам’ять 40-а мучеників, що в Севастійському озері були замучені. Це свято є одним з найбільш шанованих православними християнами свят. В день пам’яті святих страстотерпців Севастійських служиться літургія Ранішосвячених Дарів. Поділитися дописом: