Посольство Словаччини привітало Святійшого Патріарха Філарета із 25-ою річницею Патріаршої інтронізації

24 жовтня 2020 року до Київської Патріархії завітали представники Посольства Словацької Республіки в України на чолі з першим секретарем посольства п. Сонею Крайчевою. Поважні гості привітали Святійшого Патріарха Філарета з 25-ою річницею Патріаршої інтронізації та передали вітання від Надзвичайного і Повноважного Посла Словацької Республіки в Україні п. Марека Шафіна.

Під час зустрічі відбулося спілкування Патріарха Філарета із представниками дипломатичного корпусу посольства, за яким обговорювались різні питання, що становлять спільний інтерес. Зокрема, мова йшла про релігійну ситуацію в країні, зокрема ті проблеми, які переживає українське православ’я.

Святійший Владика висловив вдячність гостям за їхні труди у справі розвитку дружніх відносин між Україною і Словаччиною та подарував їм пам’ятні подарунки.

Прес-служба Київської патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Святійший Патріарх Філарет проголосував на місцевих виборах України

25.10.2020
25 жовтня 2020 року, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет проголосував на місцевих виборах України з вибору Київського міського голови та депутатів Київської міськради. Поділитися дописом: