Повідомлення прес-служби Київської Патріархії

Керівництво ПЦУ на чолі з Митрополитом Епіфанієм, веде чітко сплановану війну проти Патріарха Філарета та Київської патріархії, із залученням чиновників Міністерства культури України, лояльних колишньому президенту.

Фальсифікуються документи, порушуються Закони.

  1. Київська патріархія УПЦ КП є окремою юридичною особою, має свої Статут та органи управління.

Київська Митрополія УПЦ (ПЦУ) також є окремою юридичною особою, має свої Статут та органи управління.

Рішення щодо ліквідації юридичної особи може бути ухвалене уповноваженим на те органом управління цієї особи або судом у випадках, визначених Законом.

  1. 27 липня 2019 року ПЦУ на засіданні Синоду (органу управління тільки цієї Церкви) ухвалила рішення “припинити діяльність” Київської патріархії УПЦ КП, створити ліквідаційну комісію на чолі з Яременком О. В. (митрополитом Черкаським і Чигиринським ПЦУ Іоаном) на що не мала законних підстав.
  2. Згідно цього рішення, реєстратор Міністерства культури України незаконно вніс відповідний запис у державний реєстр.
  3. Київська патріархія УПЦ КП подала 2 судові позови:

– щодо незаконності Наказу Мінкульту України №54 від 30.01.2019 щодо скасування реєєстрації Статуту Київської патріархії УПЦ КП;

– щодо незаконності реєстраційних дій Мінкульту України про припинення Київської патріарїії УПЦ КП та призначення фактично нового керівника – голови ліквідаційної комісії – Яременка О. В. (митрополит Черкаський і Чигиринський ПЦУ Іоан).

  1. Яременко О. В. (митрополит Черкаський і Чигиринський ПЦУ Іоан), вчинив дії, які містять ознаки злочину, передбаченого ст. 356 Кримінального кодексу України про що подано відповідну заяву в органи Національної поліції України.
  2. 27 серпня 2019 року, о 10:30, відбудеться перше засідання Окружного адміністративного суду міста Києва щодо поданої позовної заяви.

Ми вимушені захищатись, в тому числі в судовому порядку.

Крім того, розгорнута  інформаційна кампанія для нанесення шкоди репутації Патріарха Філарета, як духовного авторитета українців, багатолітнього борця за незалежність Української Церкви.

Разом з тим, авторитет ПЦУ також зазнає втрат. Дії проти Святійшого Патріарха Філарета – особи, яка є фундатором незалежної Української Православної Церкви, не знаходять підтримки серед вірян і духовенства.

Українці шанують свого Патріарха. Тому що він своїми справами довів відданість Церкві Христовій і Україні.

Бог з нами! Правда переможе!

Прес-служба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

"Чудеса звершуються Богом по нашій вірі" - Патріарх Філарет

18.08.2019
18 серпня 2019 року, у 9-ту неділю після П’ятидесятниці, передсвято Преображення Господнього, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Божественну літургію у Свято-Володимирському кафедральному соборі м. Києва. Поділитися дописом: