Працівники Київської Патріархії привітали Патріарха Філарета з 25-річчям інтронізації

26 жовтня 2020 року працівники Київської Патріархії на чолі з керуючим справами архієпископом Переяславським і Білоцерківським Андрієм привітали Святійшого Патріарха Філарета з 25-ю річницею інтронізації.

Від імені працівників, з привітанням до Святійшого Патріарха, звернувся владика Андрій, який побажав Предстоятелю милості Божої та многих благословенних літ життя для продовження мудрого керівництва та розбудови справжньої незалежної Української Православної Церкви.

Святійший владика подякував працівникам Патріархії за привітання та невтомну працю у справі розбудові Київського Патріархату.

Я дякую всім вам, працівникам Київської Патріархії, за те, насамперед, що ви залишились вірними. Вистояли у тих випробуваннях і спокусах, які вас спокушали. Ви витримали, так само, як витримав праведний Іов, коли його спокушали. Згадаймо праведного Іова. Друзі, коли прийшли до Іова, то казали йому: «А ми думали, що ти праведний, а виходить, що ти грішник». Іов витерпів це. Тоді приходила дружина і казала: «Похули Бога і помри». А Іов відповів: «Ти говориш, як безумна. Невже від Бога ми повинні приймати тільки те, що нам добре, а те, що Він посилає випробування, відкидати?». І тоді Іов сказав ці слова: «Нехай буде ім’я Господнє благословенне від нині і довіку». Для чого я привів приклад праведного Іова? Для того, щоб утверджуватися у вірі, що коли ми страждаємо і терпимо всякі негаразди, випробування, то не падали духом. Не думали, що Бог залишив. Бог не залишив, а як був з нами, так і залишається” – сказав Патріарх.

Святійший додав, що Господь Бог після випробувань і спокус посилає благословення, мир і радість, бо і після смерті завжди приходить воскресіння – перемога життя над смертю, правди над неправдою, добра над злом.

“Нам треба знати і пам’ятати, що страждання без радості не бувають. Людина страждає, а потім Господь їй посилає радість. Тому, і нам Господь пошле радість, яка увінчається перемогою правди” – акцентував Предстоятель.

Працівники вручили Патріарху пам’ятний подарунок та корзину квітів, а також заспівали Його Святості многоліття.

Пресслужба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Українська інтелігенція привітала Патріарха Філарета із 25-ю річницею інтронізації

27.10.2020
Представники української інтелігенції привітали Предстоятеля Української Православної Церкви Київського Патріархату Святійшого Патріарха Філарета із 25-ю річницею інтронізації. Поділитися дописом: