Працівники Київської Патріархії привітали Патріарха Філарета з 70-річчям чернечого постригу

2 січня 2020 року працівники Київської Патріархії привітали Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета з 70-річчям чернечого постригу, Новим Роком та Різдвом Христовим.

В далекому 1950 р. першого січня під час навчання в Московській духовній академії студент Михайло Денисенко прийняв чернечий постриг з іменем Філарет – на честь святого праведного Філарета Милостивого.

Від імені працівників з привітанням до Святійшого Патріарха звернувся керуючий справами єпископ Переяславський і Білоцерківський Андрій, який побажав Архіпастирю многих літ життя для продовження мудрого керівництва в розбудові Української Православної Церкви Київського Патріархату та підніс Святійшому Владиці букет квітів.

Патріарх Філарет подякував працівникам Патріархії за привітання та невтомну працю в розбудові Київського Патріархату, який був, є і буде, бо це є шлях незалежної Церкви.

Насамкінець Святійший Патріарх Філарет благословив працівників.

 

 

Прес-служба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

РІЗДВЯНЕ ПОСЛАННЯ Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета

2.01.2020
Різдвяне послання Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета преосвященним архіпастирям, боголюбивим пастирям, чесному чернецтву та всім вірним Української Православної Церкви Київського Патріархату Дорогі браття і сестри! Христос народився! Славімо Його! Поділитися дописом: