Предстоятель Київського Патріархату освятив води Дніпра

19 січня 2021 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив чин Великого освячення води біля каплиці Хрещення Господнього у столичному Гідропарку. Саме тут, за сталою традицією, у день свята Богоявлення, Патріарх Філарет звершує освячення вод українського Йордану – Дніпра, головної ріки України.

Його Святості співслужили настоятель Володимирського собору протоієрей Борис Табачек та духовенство. За богослужінням молились голова Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Ігор Щербак, парафіяни, кияни, які зібралися, щоб розділити радість свята.

Після освячення води на паперті каплиці, Патріарх Філарет зійшов на берег Дніпра та освятив його води. Освяченою водою Патріарх окропив віруючих, привітав їх із великим святом та закликав на присутніх Боже благословення.

Пресслужба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарх Філарет відвідав засідання Поважної Ради відзнаки «Орден Святого Пантелеймона»

21.01.2021
21 січня 2021 року Святійший Патріарх Філарет взяв участь у  засіданні Поважної Ради Відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона», яке відбулося у Національному медичному університеті ім. О.О. Богомольця. Поділитися дописом: