Предстоятель відзначив ректора Національної музичної академії Максима Тимошенка церковною нагородою

Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет провів зустріч з ректором Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського Максимом Тимошенком.

Під час зустрічі, яка відбулася в Київській патріархії, сторони обговорили питання розвитку та збереження української культури.

За заслуги з відродження духовності в Україні та за волонтерську діяльність Патріарх Філарет нагородив Максима Тимошенка Орденом святого апостола Андрія Первозванного.

Ректор консерваторії висловив вдячність Патріарху за високу нагороду, а також за підтримку і турботу, яку Святійший проявляє до Національної музичної академії. Предстоятель Київського Патріархату закликав Боже благословення на ректора і на всю творчу родину НМАУ та побажав їм подальших успіхів у праці на благо української культури.

Пресслужба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

21 вересня - Різдво Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії

20.09.2022
Різдво Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії є велике дванадесяте свято, яке святкується 21 вересня за новим стилем. Господь, перш ніж народитися на землі як людина для спасіння світу, приготував свою Пречисту Матір. Поділитися дописом: