Предстоятель зустрівся з настоятелем ставропігійної парафії м. Філадельфія (США)

24 жовтня 2020 року Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет прийняв у своїй резиденції настоятеля Свято-Миколаївської ставропігійної парафії м. Філадельфія (США) протоієрея Богдана Згобу.

Громада Свято–Миколаївської парафії Київського Патріархату делегувала свого настоятеля на церковні торжества з нагоди 25-річчя інтронізації Святішого Патріарха Філарета, щоб привітати Предстоятеля з цією пам’ятною датою.

Протоієрей Богдан привітав Патріарха Філарета зі святом та від імені громади вручив пам’ятну відзнаку з нагоди ювілею! Потім, як правлячий архиєрей, Патріарх вислухав річний звіт парафії. Сторони обговорили церковну ситуацію в українській діаспорі у Сполучених Штатах Америки.

Його Святість подякував протоієрею Богдану Згобі за труди та відзначив його високою церковною нагородою – Орденом Святого рівноапостольного князя Володимира Великого ІІ ступеня. Також Предстоятель відзначив діяльність членів громади Свято-Миколаївської ставропігійної парафії та удостоїв їх церковних нагород.

Пресслужба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Працівники Київської Патріархії привітали Патріарха Філарета з 25-річчям інтронізації

26.10.2020
26 жовтня 2020 року працівники Київської Патріархії на чолі з керуючим справами архієпископом Переяславським і Білоцерківським Андрієм привітали Святійшого Патріарха Філарета з 25-ю річницею інтронізації. Поділитися дописом: