Престольне свято Володимирського собору

06 серпня 2020 року, в день пам’яті святих мучеників благовірних князів Бориса і Гліба, у святому хрещенні Романа і Давида та престольного свята Володимирського кафедрального собору у Борисо-Глібському приділі, який знаходиться на другому поверсі собору було звершено Божественну літургію.

З благословення Святійшого Патріарха Філарета літургію очолив архиєпископ Переяславський і Білоцерківський Андрій у співслужінні настоятеля собору протоієрея Бориса Табачека, клірика собору протоієрея Іоана Київського та запрошеного духовенства Переяславської єпархії.

На запричасному зі словом проповіді до вірян звернувся настоятель собору протоієрей Борис Табачек.

Після літургії було звершено молебень до святих мучеників Бориса і Гліба, після якого архієпископ Андрій привітав усіх присутніх з престольним святом, а настоятеля собору протоієрея Бориса Табачека – з днем тезоіменитства. Богослужіння закінчилося святковим многоліттям.

Прес-служба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

9 серпня - день пам'яті святого великомученика і цілителя Пантелеймона

8.08.2020
Великомученик і цілитель Пантелеймон народився в місті Нікомидії в сім’ї знатного язичника Євсторгія. Його мати Еввула була християнкою. Вона хотіла виховати сина в християнській вірі, але померла, коли майбутній великомученик був ще юнаком. Батько віддав Пантелеймона в початкову язичницьку школу, закінчивши яку юнак став навчатися мистецтву в знаменитого в Нікомидії […]