Привітання Патріарха Філарета з Днем захисника України

Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет привітав братів і сестер, воїнів-захисників, з державним святом – Днем захисника України!

У день великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці ми, українці, відзначаємо День захисника України.

З давніх-давен усі наші воїни-захисники, які виборювали незалежність Батьківщини, шанували Пресвяту Богородицю та зверталися в молитвах до неї за допомогою. Князі та гетьмани будували на Її честь величні храми, козацтво і воїни Української Повстанської Армії зверталися з палкою молитвою. «Радуйся, непереможна Воєводо вождів і воїнств християнських», – співається в акафісті Покрову Божої Матері. Сьогодні і ми віримо, що Матір Божа допоможе нам визволити Україну від російських окупантів і наш народ буде жити в мирі.

Як Предстоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату, яка 2014 року першою почала духовно та матеріально опікуватися нашими воїнами, вітаю всіх наших захисників із цим величним державним святом. Ви стали на захист своєї землі, своїх братів і сестер, чим виявили найбільшу християнську заповідь – заповідь про любов до ближнього.

Наша особлива подяка і молитва за тих, хто у цей день безпосередньо захищає наш кордон від ворога, перебуваючи на Донбасі. Нехай Матір Божа надає Вам сил, мужності та захищає від усякого зла.

У цей день бажаю усім нашим воїнам-захисникам добра, здоров’я та Божого благословення. А Україні – перемоги та процвітання.

Радуйся, Радосте наша, покрий нас від усякого зла, чесним Твоїм омофором!

ФІЛАРЕТ
ПАТРІАРХ КИЇВСЬКИЙ І ВСІЄЇ РУСИ-УКРАЇНИ

Поділитися дописом:

Наступна

"Покров Пречистої Богородиці завжди перебуває над Україною" - Патріарх Філарет

14.10.2020
14 жовтня 2020 року, в день свята Покрови Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Божественну літургію у Володимирському кафедральному соборі. Поділитися дописом: