Привітання Патріарха Філарета з нагоди Дня Збройних Сил України

6 грудня 2022 року, з нагоди Дня Збройних Сил України, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет привітав військовослужбовців з їхнім професійним святом!

Вітаю всіх військовослужбовців зі святом – Днем Збройних Сил України.

Дорогі та шановні наші воїни-захисники України! Ми дякуємо вам за любов до Батьківщини, за вашу жертовність та гідне несення свого обов’язку перед Батьківщиною. Завдяки цим чеснотам Україна вистояла в цьому випробуванні – російській агресії проти нашого народу. І ми бачимо, що ніякі ворожі сили не зможуть здолати Україну. Чому не зможуть здолати? Тому, що з нами Бог, а Бог з нами тому, що з нами правда.

Збройні сили України разом із народом, завдяки своєму героїзму, зупинили російського агресора, зірвали його підступні плани та продемонстрували всьому світові, що українці героїчний народ, здатний захищати свою свободу та Незалежність. Сьогодні ми маємо всі підстави пишатися своїми Збройними силами.

У цей святковий і водночас важкий та вирішальний час наша особлива подяка і молитва за тих, хто ризикуючи життям, береже Українську державу на фронті. Завдяки їх мужності і незламності ми маємо тверду впевненість у нашій перемозі над загарбником.

Бажаю всім військовослужбовцям України та усім, хто причетний до Українського війська, міцного здоров’я, сили духу та Божої допомоги.

Молимося, щоб Господь Бог послав Україні перемогу та допоміг відновити територіальну цілісність нашої країни.

Закликаю на Вас Боже благословення!

ФІЛАРЕТ
ПАТРІАРХ КИЇВСЬКИЙ
І ВСІЄЇ РУСИ-УКРАЇНИ

Поділитися дописом:

Наступна

Святійший Патріарх Філарет нагородив воїнів, дипломатів та волонтерів

6.12.2022
6 грудня 2022 року Патріарх Київській і всієї Руси-України Філарет у своїй резиденції зустрівся з делегацією поважних людей, діяльність яких спрямована на допомогу Україні, війську та українському народу. Поділитися дописом: