Привітання Патріарха Філарета з нагоди Дня Збройних Сил України

6 грудня, з нагоди Дня Збройних Сил України, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет привітав військовослужбовців з їхнім професійним святом!

Вітаю всіх військовослужбовців зі святом – Днем Збройних Сил України.

Наше військо, завдяки героїзму, зупинило російського агресора, зірвало його підступні плани, продемонструвало всьому світові, що українці героїчний народ, здатний захищати свою свободу та Незалежність. Сьогодні ми маємо всі підстави пишатися своїми Збройними Силами. Вони відродилися, здобули бойовий досвід, і достойно продовжують славу князівських дружин, козацького війська, вояків Української Народної Республіки та Української Повстанської Армії.

Українська Православна Церква Київського Патріархату з перших днів російсько-української війни прийшла, морально та матеріально, на допомогу Збройним Силам України. Київський Патріархат став на чолі волонтерського руху, а військові капелани пішли на фронт, щоб бути поруч із захисниками Батьківщини, молитись і підтримувати їх моральний дух.

У цей святковий день наша особлива подяка і молитва за тих, хто ризикуючи життям, береже український кордон на Донбасі. Завдяки їх мужності ми маємо мирне небо, захищене від ворога. Закликаю усіх молитися за наших незламних воїнів.

Бажаю військовослужбовцям Збройних Сил України та усім, хто причетний до Українського війська, міцного здоров’я, сили духу та Божої допомоги.

Молюся, щоб Господь Бог послав нашій Україні перемогу та допоміг відновити територіальну цілісність і відстояти Незалежність.

Закликаю на Вас Боже благословення!

ФІЛАРЕТ
ПАТРІАРХ КИЇВСЬКИ І ВСІЄЇ РУСИ-УКРАЇНИ

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарше богослужіння у неділю 26-ту після П’ятидесятниці

6.12.2020
6 грудня 2020 року, в Неділю 26-ту після П’ятидесятниці, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет очолив Божественну літургію у Свято-Володимирському кафедральному патріаршому соборі. Поділитися дописом: