Привітання Святійшого Патріарха Філарета з 30-річчям Незалежності України (ВІДЕО)

Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет привітав українців з 30-ю річницею Незалежності України!

Дорогі браття і сестри!

Поздоровляю всіх вас із 30-ю річницею Незалежності Української Держави.

Український народ довго боровся за свою незалежність. Але прийшов час і Господь, як манну з неба, послав нам і державу, і незалежність. Тому, ми повинні, насамперед, дякувати Богові за те, що Він змилувався над нами і послав нам такий великий дар – свободу, незалежність і свою державу.

І тому, наше завдання: берегти нашу Українську державу, захищати її від зовнішніх і внутрішніх ворогів. А народ наш, як показує сама історія, захищає. На Донбасі захищає свою землю? Захищає і захистить, не зважаючи на те, що Росія втручається в українські справи, допомагає сепаратистам. Але все одно, правда на нашому боці, а з правдою Бог. Тому, хочуть росіяни чи не хочуть, але перемога буде наша, тому що з нами Бог. А там, де Бог – там завжди перемога. Але це не означає, що ми не повинні докладати зі свого боку зусиль. Що значить докладати? Працювати кожен на своєму місці, виконувати свої обов’язки і жити правдою. Тому, що правда це є сила, яка надихає людей на виконання своїх обов’язків. Вона надихає любити, не тільки свою Батьківщину, а любити один одного і, тим самим, зміцнювати єдність.

Тому що, там, де любов – там єдність. А де любові немає – там єдності немає. Тому, нам треба любити один одного, не лицемірно любити, а по-справжньому. І любити свою землю, свою Батьківщину і тоді Україна буде міцною. І Боже благословення буде над Україною.

Тому, святкуючи 30-ліття Незалежності України, ми повинні, з одного боку – дякувати Богові, а з іншого боку – робити все, щоб ця незалежність зміцнювалась, щоб Україна стала багатою державою. І нам, щоб жилось у державі радісно і щасливо.

Слава Ісусу Христу!

Пресслужба Київської Патріархії

 

 

Поділитися дописом:

Наступна

У день 30-ої річниці Незалежності України Патріарх Філарет звершив подячний молебень

24.08.2021
24 серпня 2021 року, у день відзначення 30-ої річниці з Дня проголошення Незалежності України, після читання акафісту святій великомучениці Варварі, перед її нетлінними мощами, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив у Володимирському кафедральному соборі подячний молебень за всі Божі благодіяння до українського народу. Поділитися дописом: