Привітання Святійшого Патріарха Філарета з нагоди 30-ліття Збройних Сил України

6 грудня 2021 року, з нагоди 30-ліття Збройних Сил України, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет привітав військовослужбовців з їхнім професійним святом!

Вітаю всіх військовослужбовців України з визначним ювілеєм – 30-літтям Збройних Сил України.

Саме 6 грудня в 1991 році Верховна Рада України прийняла закон «Про Збройні сили України». Звичайно історія розвитку нашого українського війська сягає багатьох століть, і його звитяжний шлях нерозривно поєднаний з усіма історичними етапами становлення і розвитку Української держави.

Наше військо, завдяки героїзму, зупинило російського агресора, зірвало його підступні плани, продемонструвало всьому світові, що українці героїчний народ, здатний захищати свою свободу та Незалежність. Сьогодні ми маємо всі підстави пишатися своїми Збройними Силами. Вони відродилися, здобули бойовий досвід, і достойно продовжують славу минулих поколінь.

Українська Православна Церква Київського Патріархату з перших днів російсько-української війни прийшла, духовно та матеріально, на допомогу Збройним Силам України. Київський Патріархат став на чолі волонтерського руху, а військові капелани пішли на фронт, щоб бути поруч із захисниками Батьківщини, молитись і підтримувати їх духовно.

У цей святковий день наша особлива подяка і молитва за тих, хто ризикуючи життям, береже український кордон на Донбасі. Завдяки їх мужності ми маємо мирне небо, захищене від ворога.

Бажаю військовослужбовцям Збройних Сил України та усім, хто причетний до Українського війська, міцного здоров’я, сили духу та Божої допомоги.

Молимося, щоб Господь Бог послав Україні перемогу та допоміг відновити територіальну цілісність нашої країни.

Закликаю на Вас Боже благословення!

ФІЛАРЕТ
ПАТРІАРХ КИЇВСЬКИЙ
І ВСІЄЇ РУСИ-УКРАЇНИ

Поділитися дописом:

Наступна

Парафія Покрови Пресвятої Богородиці с. Красної Слобідки на Київщині залишається в Київському Патріархаті

7.12.2021
5 грудня 2021 року архієпископ Переяславський і Білоцерківський Андрій з архіпастирським візитом відвідав парафію Покрови Пресвятої Богородиці села Красна Слобідка Обухівського району, що на Київщині. Поділитися дописом: