Призначено нового секретаря Вікаріату Української Православної Церкви Київського Патріархату в США та Канаді

Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет своїм Указом №2 від 2 лютого 2021 року звільнив протоієрея Віктора Полярного з посади секретаря Вікаріату Української Православної Церкви Київського Патріархату в США та Канаді.

“У зв’язку з виходом зі складу Української Православної Церкви Київського Патріархату, настоятель церкви Святого Андрія Первозванного в місті Блумінгдейл штату Іллінойс у Сполучених Штатах Америки протоієрей Віктор Полярний звільняється з посади секретаря Вікаріату Української Православної Церкви Київського Патріархату в США та Канаді” – повідомляється в Указі Предстоятеля УПЦ Київського Патріархату.

Новим секретарем Вікаріату Української Православної Церкви Київського Патріархату в США та Канаді призначено протоієрея Богдана Згобу.

“Настоятель парафії святого Миколая у місті Філадельфія Штат Пенсільванія у Сполучених Штатах Америки, протоієрей Богдан Згоба призначається секретарем Вікаріату Української Православної Церкви Київського Патріархату в США та Канаді” – йдеться в Указі Святійшого Патріарха Філарета №3 від 2 лютого 2021 року.

У зв’язку зі звільненням з посади, протоієрей Віктор Полярний зобов’язується передати новопризначеному секретарю Вікаріату Української Православної Церкви Київського Патріархату в США та Канаді протоієрею Богдану Згобі антимінси з підписами Святійшого Патріарха Філарета, видані йому для церкви Святого Андрія Первозванного в місті Блумінгдейл штату Іллінойс у Сполучених Штатах Америки.

Пресслужба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Святійший Патріарх Філарет привітав єпископа Харківського і Богодухівського Іллю з 50-річчям від Дня народження

3.02.2021
3 лютого 2021 року єпископ Харківський і Богодухівський Ілля відзначає 50-ту річницю від Дня народження. З нагоди ювілею Святійший Патріарх Філарет надіслав єпископу Іллі вітальний адрес. Поділитися дописом: