Призначено очільника Молодіжної організації Київського Патріархату в м. Бостон (США)

Християнська молодь Бостона (США) віднині отримує інституалізацію. Указом Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета очільником Молодіжної організації м. Бостон призначено Олександра Стрелка – директора волонтерської програми Brain Buildersat BIDMC, який є також ментором та організатором фандрейзингу для Children’s Services of Roxbury (США).

Бостон став другим містом на північно-американському континенті, котре після Філадельфії розпочинає гуртувати християнську молодь, що підтримує ідею Київського Патріархату.

Олександр Стрелко – етнічний українець, який перейняв від свого батька, Володимира Стрелка, заслуженого діяча науки і техніки України, академіка НАН України, бажання опікуватися талановитою молоддю, що прагне творити великі справи заради свого народу.

У найближчий час мережа молодіжних організацій буде поширена в інших містах Сполучених Штатів. У діаспорі вважають, що справа гуртування молодих хлопців та дівчат довкола рідної Церкви сприятиме збереженню національної ідентичності серед українців у світі.

 

Пресслужба Київської Патріархії
за матеріалами Вікаріату УПЦ КП в США та Канаді

Поділитися дописом:

Наступна

Улюблений учень Христа. Апостол Іоан Богослов

8.10.2021
9 жовтня, Православна Церква вшановує пам’ять святого апостола і євангелиста Іоана Богослова. Апостол Іоан був улюбленим учеником Ісуса Христа. Спаситель любив його за жертовну любов та душевну чистоту. Іоан був сином Зеведея і Саломії – дочки святого Йосифа Обручника. Одночасно зі своїм братом Яковом він був покликаний Ісусом Христом в […]