Різдвяне привітання Святійшого Патріарха Філарета (ВІДЕО)

Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет привітав українців зі святом Різдва Христового.

Дорогі браття і сестри!

Поздоровляю всіх Вас із великим християнським святом Різдвом Христовим і наступившим Новим роком. Бажаю, щоб Господь наш Ісус Христос у цьому Новому році позбавив нас від багатьох бід, які ми перетерпіли у минулому 2020 році.

Святкуючи Різдво Христове ми повинні знати, що це за подія, яку ми відзначаємо. Це не просто свято, яких буває дуже багато у кожного народу. Це подія, яка змінила людський рід. Що значить змінила? А те, що людський рід, якби не прийшов на землю Син Божий, вічно б страждав і знаходився в кайданах смерті. А Різдво Христове – це пришестя у світ Сина Божого для того, щоб нас визволити від гріха і смерті.

Ви запитаєте: А яким чином Він визволяє нас від гріха? А таким чином, що прощає нам гріхи, коли ми каємося. Не кожному прощає, а тільки тим, хто кається у своїх гріхах. А якби Христос не прийшов на землю, то отримували б ми прощення гріхів? Не отримували б. І смерть би панувала над людським родом. Тому, треба усвідомлювати, яку важливу подію ми святкуємо з Різдвом Христовим.

І я бажаю, щоб Господь наш Ісус Христос, Який принизив Себе до того, що не тільки, що народився у вертепі, у тваринних яслах, а й був розіп’ятий на Хресті. Так ось, розуміючи це, ми повинні, насамперед, дякувати Богові за Його благодіяння, каятися у своїх гріхах і просити, щоб Він благословив і наш народ, і нашу Українську державу, і взагалі весь світ та позбавив нас від цієї всесвітньої біди коронавірусу. А Він може це зробити, бо для Бога немає нічого неможливого.

Тому будемо, дорогі браття і сестри, з одного боку дякувати Богові за всі Його благодіяння, і просити, щоб Він був милостивим і не карав нас, а навпаки благословляв.

Христос Народився! Славімо Його!

 

Пресслужба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

У Навечір’я Різдва Христового Святійший Патріарх Філарет звершив Божествену літургію

6.01.2021
6 січня 2021 року, у Навечір’я Різдва Христового (Різдвяний святвечір) Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Божественну літургію святителя Василія Великого  у Свято-Володимирському кафедральному соборі. Його Святості співслужило соборне духовенство. Поділитися дописом: