«Родина – основа безпеки нашої Української держави», – Митрополит Епіфаній

У Києві 8 червня 2019 року пройшла щорічна Всеукраїнська хода на захист прав дітей і сімей під гаслом «Сім’я — серце України!». Від Української Православної Церкви в ній взяли участь Предстоятель Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій та священнослужителі.
У своєму слові Його Блаженство наголосив, що сімейні цінності – прерогатива не лише для Церков, а й загалом для держави.

«Сьогодні ми засвідчили разом, що ті проблеми, які існують в нашому суспільстві, ми можемо вирішувати. Вирішувати разом, в один голос заявивши про те, що саме сімейні цінності, саме захист дітей і родин – прерогатива не тільки для наших Церков, але і загалом для країни», – сказав Митрополит Епіфаній.

Також від імені Всеукраїнської ради Церков та релігійних організацій Його Блаженство закликав представників державної влади розробити чітку програму, де буде окреслено роль сім’ї.

«Ми, Церкви та релігійні організації, свідчимо і закликаємо Українську державу, щоб у майбутньому була створена певна програма до 2025 року, де буде чітко окреслено роль сім’ї, роль родини в нашому українському суспільстві, бо родина – основа безпеки нашої Української держави», – наголосив Предстоятель.

На завершення слова Предстоятель УПЦ подякував всім учасникам ходи.

«Сьогодні я висловлюю всім вам щиру подяку за те, що ми спільно об’єднали наші зусилля, спільно засвідчили, що будемо відстоювати наші традиційні сімейні цінності».
Варто сказати, що це вже четверта подібна акція, організована за ініціативи Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій та за підтримки громадських і благодійних організацій України.

Мета ходи – привернути увагу суспільства та влади на моральні й духовні основи сім’ї та шлюбу як союзу чоловіка та жінки, які потрібні для гармонійного виховання та здорового розвитку дітей.

У ході також взяли участь глави та повноважні представники Римсько-Католицької Церкви, Української Греко-Католицької Церкви, Всеукраїнського союзу Церков ЄХБ, Української Церкви християн віри євангельської, Української Християнської Євангельської Церкви, Вірменської Апостольської Церкви, Української Вільної Церкви християн євангельської віри, Духовного управління мусульман України, Німецької євангелічно-лютеранської Церкви України, а також глави і представники інших церков, зокрема з інших областей України.
Учасники ходи на чолі з представниками Церков і релігійних організацій пройшли центром столиці від парку навпроти Університету ім. Т. Г. Шевченка, вулицею Хрещатик до площі Конституції.

Після завершення ходи біля Верховної Ради України відбувся урочистий захід, під час якого Його Блаженство вручив нагороди у різних номінаціях сім’ї, а також просімейним активістам.

Джерело

Поділитися дописом:

Наступна

У Києві пройшов Форум української інтелігенції «За Українську Православну Церкву! За Київський Патріархат!»

11.06.2019
11 червня 2019 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет взяв участь у Форумі української інтелігенції «За Українську Православну Церкву! За Київський Патріархат!», який відбувся у Великому конференц-залі НАН України. Поділитися дописом: