Щодо незаконного внесення змін до державного реєстру відносно Київської Патріархії УПЦ КП

Юридичний відділ Київської Патріархії повідомляє про виявлення 03 лютого 2020 року в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань ЗНИКНЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ про Яременка Олега Васильовича, як голови комісії з припинення або ліквідатора у записі відносно релігійної організації «Київська Патріархія Української Православної Церкви Київського Патріархату».

Зазначений запис був у наявності в реєстрі із 29 липня 2019 року до 31 січня 2020 року, та використовувався в судах, задля унеможливлення правового захисту релігійної організації «Київська Патріархія Української Православної Церкви Київського Патріархату» доступу до правосуддя.

Натомість, у даних про правонаступників релігійної організації «Київська Патріархія Української Православної Церкви Київського Патріархату» з’явився запис про релігійну організацію «Київська Митрополія Української Православної Церкви (Православної Церкви України)», якого раніше не було.

Наголошуємо, що постійна зміна інформації в реєстрі про релігійну організацію «Київська Патріархія Української Православної Церкви Київського Патріархату» здійснюється без її відома, за ініціативою не встановлених осіб, у результаті несанкціонованого доступу до державного реєстру особи – державного реєстратора, в діяльності якого вбачаються ознаки вчинення кримінальних правопорушень.

Постійна зміна інформації в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань спростовує її стале становище і достовірність, та, відповідно до ч.2 ст.10 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», не може використовуватись третіми особами.

Застерігаємо усіх суб’єктів правовідносин від вчинення будь-яких дій на користь юридичної особи – релігійної організації «Київська Митрополія Української Православної Церкви (Православної Церкви України)» як «правонаступника» релігійної організації «Київська Патріархія Української Православної Церкви Київського Патріархату» як таких, що матимуть негативні і спірні правові наслідки.

Джерело: Юридичний відділ Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

58-річчя архієрейської хіротонії Святійшого Патріарха Філарета

4.02.2020
4 лютого 2020 року виповнюється 58 років з дня архієрейської хіротонії Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета. Поділитися дописом: