Спочив у Господі намісник Хресто-Воздвиженського чоловічого монастиря на Тернопільщині ігумен Феодосій (Глинський)

18 березня 2021 року, внаслідок трагічної дорожньо-транспортної пригоди, неподалік села Глибочок Чортківського району на Тернопільщині загинув клірик Тернопільської єпархії ігумен Феодосій (Глинський).

Отець Феодосій ніс послух намісника скельного Хресто-Воздвиженського чоловічого монастиря у селі Монастирок на Тернопільщині. Для багатьох православних християн він був духовним наставником та прикладом високої пастирської моральності. Молитвеник та духівник, який завжди міг дати слушну пораду та залишив осиротілою велику паству.

Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет висловив співчуття рідним і близьким отця Феодосія, парафіянам Хресто-Воздвиженського чоловічого монастиря, духовним чадам та всім, хто знав новопреставленого отця-ігумена.

Молимось і просимо Всемилостивого Господа Бога, щоб Він упокоїв душу новопреставленого ігумена Феодосія в оселях праведних. Царство Небесне і вічна пам’ять!

Пресслужба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Велике повечір’я з читанням четвертої частини Покаянного канону прп. Андрія Критського

18.03.2021
18 березня 2021 року, у четвер першої седмиці Великого посту, Святійший Патріарх Філарет звершив Велике повечір’я з читанням четвертої частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського у Володимирському кафедральному соборі міста  Києва. Поділитися дописом: