Спростування щодо заяви так званого «архієпископа Мойсея»

Нам стало відомо, що так званий «архієпископ Мойсей» із сербської неканонічної розкольницької групи зробив заяву на своїй особостій сторінці у соціальній мережі про те, що він зустрівся зі Святійшим Патріархом Філаретом, має з ним євхаристійне спілкування та прийнятий до складу УПЦ Київського Патріархату.

Офіційно повідомляємо, що дана заява так званого «архієпископа Мойсея» не відповідає дійсності.

Так, 3 лютого 2022 року вищезгаданий «архієпископ» зайшов до Володимирського собору в той час, коли звершувався акафіст священномученику Макарію. Після богослужіння він попросив короткої розмови у Патріарха, яка мала загальний характер. Однак жодної мови чи домовленостей про прийняття до складу не було і не могло бути.

Саме тому наголошуємо, що даний «архієпископ Мойсей» не мав жодного молитовного спілкування і не був прийнятий до складу УПЦ Київського Патріархату та не може бути прийнятий в подальшому ні він сам, ні його послідовники.

Пресслужба Київської патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Журнали засідання Священного Синоду УПЦ Київського Патріархату від 5 лютого 2022 року

5.02.2022
ЖУРНАЛИ ЗАСІДАННЯ СВЯЩЕННОГО СИНОДУ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ від 5 лютого 2022 року під головуванням Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України ФІЛАРЕТА Поділитися дописом: