Священник Володимирського собору привітав військовослужбовців зі святом Пасхи

З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета регулярно стараннями духовенства і вірян надається гуманітарна допомога для наших воїнів-захисників, біженців та всіх потребуючих.

Після свята Великодня клірик Володимирського патріаршого кафедрального собору м. Києва протоієрей Олександр Шмуригін відвідав військовослужбовців 72-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України. Отець Олександр привітав наших захисників зі святом Світлого Христового Воскресіння, звернувся з пастирським словом до особового складу, закликав Боже благословення на воїнів та їхнє служіння у справі захисту Батьківщини.

Священник передав військовослужбовцям акумулятори та зарядки для них, інвертори, газові горілки та різні смаколики, які зібрали парафіяни Володимирського патріаршого кафедрального собору столиці.

Нагадаємо, що в українських містах і селах, де є парафії Київського Патріархату, щодня духовенство і парафіяни надають гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування, засобів гігієни, медикаментів всім потребуючим.

Нехай Господь Бог захищає і оберігає від усякого зла наших воїнів та допомагає їм звільнити Україну від нашестя чужинців!

Пресслужба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарше богослужіння у 2-гу неділю після Пасхи

1.05.2022
1 травня 2022 року, у неділю 2-гу після Пасхи та день пам’яті святого апостола Фоми, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Божественну літургію у Володимирському кафедральному соборі м. Києва. Поділитися дописом: