16 березня 2026 року священнослужителі Володимирського патріаршого кафедрального собору протоієрей Борис Табачек та протоієрей Іоан Київський відвідали у лікарні Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, який проходить обстеження та лікування.
Зазначимо, що стан здоров’я Святійшого Патріарха Філарета останній час дещо покращився. Його Святість перебуває під постійним наглядом лікарів.
Настоятель собору протоієрей Борис Табачек передав Його Святості щирі вітання і побажання скорішого одужання від духовенства та парафіян. Він зазначив, що вся повнота Української Православної Церкви Київського Патріархату та громада Патріаршого собору зокрема, щоденно підносить посилені молитви за здоров’я Святійшого Патріарха Філарета та з надією очікує його повернення після одужання до своєї пастви.
Наприкінці зустрічі Святійший Патріарх Філарет подякував усім, хто підносить молитви за його здоров’я та закликав Боже благословення на паству і весь український народ.
Пресслужба Київської патріархії

