Святійший Патріарх Філарет молитовно відзначив день тезоіменитства

14 грудня Православна Церква вшановує пам’ять святого праведного Філарета Милостивого. Це свято є днем тезоіменитства Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета.

Напередодні, 13 грудня, у неділю 27-му після П’ятидесятниці, в присутності численної громади, відбулося святкове богослужіння і привітання Предстоятеля з прийдешнім днем тезоіменитства від архіпастирів, духовенства і вірян Київського Патріархату.

13 грудня ввечері, Святійший владика у Володимирському кафедральному соборі звершив Всенічне бдіння, а в самий день свята, 14 грудня, Патріарх відслужив Божественну літургію.

За богослужіннями Першосвятителю співслужили духовенство Володимирського собору та священнослужителі, які прибули помолитись і привітати зі святом свого Патріарха.

Перед початком Божественної літургії Патріарх Філарет звершив чин освячення антимінсів для парафій Київського Патріархату.

Богослужіння прикрашав спів хорових колективів Володимирського собору: Патріаршого хору під керівництвом регента Вероніки Матвієнко та кліросного хору під керівництвом Тетяни Солосич.

Богослужіння завершилося подячним молебнем Господу Богу та многоліттям тезоіменитому Святійшому Патріарху Філарету, Українській Церкві та побожному українському народові.

Предстоятель подякував присутнім у храмі священикам і парафіянам за постійні молитви, які укріпляють Святійшого у його Патріаршому служінні.

Дорогі браття і сестри! Я дякую всім вам, що ви зібрались сьогодні у храмі помолитись разом зі мною в день пам’яті мого небесного покровителя – святого праведного Філарета Милостивого. Дякую вам за молитви, бо за вашими молитвами, молитвами Церкви, Господь дає мені сили, щоб і надалі служити нашій Українській Православній Церкві та українському народу разом з вами” – сказав архіпастир.

На згадку Святійший Патріарх Філарет подарував кожному присутньому на богослужінні священику повне Зібрання своїх проповідей (13 томів).

Пресслужба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Американська діаспора Патріарху: навіть через неосяжні океанські простори ми відчуваємо Вашу батьківську присутність

14.12.2020
Сьогодні наша свята апостольська Церква відзначає день тезоіменитства Святійшого отця Українського народу, духовного лідера та Героя України – Патріарха Філарета. Поділитися дописом: