Святійший Патріарх Філарет молитовно відзначив свій день народження

23 січня 2021 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відзначає своє 92-ліття від дня народження. З цієї нагоди Предстоятель Київського Патріархату звершив Божественну літургію у Володимирському кафедральному соборі м. Києва.

Його Святості співслужили настоятель собору протоієрей Борис Табачек, клірики храму та священнослужителі, які прибули помолитись і привітати Патріарха з днем народження.

Після Божественної літургії був відслужений подячний молебень, під час якого всі присутні у храмі дякували Богові за свого Першосвятителя, просячи для Патріарха здоров’я і Божої благодаті.

Богослужіння завершилось церковним многоліттям Святійшому Патріарху Філарету, архіпастирям, духовенству, парафіянам та всьому побожному українському народові.

У вівтарі храму священнослужителі привітали Предстоятеля з днем народження та подарували владиці ікону Божої Матері, просфору та квіти. У соборі Святійший владика також отримав численні вітання від парафіян.

Колектив пресслужби Київської Патріархії сердечно вітає Предстоятеля з 92-літтям від дня народження та бажає Його Святості міцного здоров’я у подальшому патріаршому служінні! Нехай Господь Бог благословляє всі труди і подвиги у розбудові Української Православної Церкви Київського Патріархату, на благо України та її народу.

Завтра, 24 січня, у неділю після Богоявлення, о 10 годині у Володимирському кафедральному соборі відбудеться святкове богослужіння з нагоди дня народження Патріарха Філарета. Архіпастирі, духовенство та церковна громада будуть молитись і вітати свого Предстоятеля з днем народження.

Пресслужба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Ви є приклад для всіх нас, - українська діаспора Патріарху

23.01.2021
Парафія святителя Миколая Чудотворця у м. Філадельфія (Сполучені Штати Америки) привітала Святійшого Патріарха Філарета з 92-літтям від дня народження. Поділитися дописом: