Святійший Патріарх Філарет нагородив воїнів тероборони Києва та волонтерів

12 грудня 2022 року Патріарх Київській і всієї Руси-України Філарет у своїй резиденції зустрівся із військовослужбовцями Збройних сил України та родинами загиблих воїнів, які захищали українську землю на території Донецької області.

Вітаючи гостей, Святійший Патріарх Філарет подякував воїнам та рідним загиблих за любов до України та запевнив у неминучій перемозі України, яка зараз бореться за свою свободу. Також Патріарх відзначив воїнів церковними нагородами.

Дякую вам за вашу любов та любов ваших близьких, яку вони проявили до своєї Батьківщини та ближніх. Завдяки нашим воїнам-захисникам, вашим синам та дітям – ми маємо незалежну Україну та впевненість у кращий час для нашого народу. Звичайно важко розлучатися зі своїми близькими, але ми повинні твердо знати і вірити, що вони померли тільки тілом, тобто перейшли душею у вічність. І завдяки проявленій любові, Господь обов’язково оселить їх у своєму Небесному Царстві.

Церква постійно молиться Богові за наших захисників, і за загиблих, і за ти хто страждає. Молитва Церкви недаремна. Страждаєте ви, весь наш народ страждає, але Бог бачить все це і пошле нам мир! Сьогодні Донбас і Крим окуповані ворогом, але прийде час, що і Донбас і Крим будуть повернуті Україні. І в Україні буде справедливий мир”, – сказав Патріарх Філарет.

Також на зустрічі були присутні архієпископ Переяславський і Білоцерківський Андрій та голова парафії преп. Амфілохія Почаївського у с. Скибин Володимир Скорик.

Наприкінці зустрічі Святійший Патріарх поблагословив усіх присутніх на подальшу працю, побажав перемоги Україні та вручив видання Київської патріархії.

Пресслужба Київської патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Єдина Українська Православна Церква об'єднає весь український народ, - нове інтерв’ю Патріарха Філарета (ВІДЕО)

13.12.2022
Пропонуємо Вашій увазі нове інтерв’ю Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета YouTube-каналу “Свободний”, яке відбулося напередодні дня тезоіменитства Предстоятеля. Поділитися дописом: